Як лікується ІХС?

За статистичними даними, у 2000 опублікований рік був встановлено, що смертність від ішемічної хвороби серця склало 26% від усіх випадків. У 1999 році вперше були отримані дані про повторні гострих інфарктах. За рік було зареєстровано 22340 випадків (20,1 на 100 тис. Дорослого населення). Щороку зростає кількість пацієнтів з ІХС, які потребують лікування, спрямоване на збільшення кровотоку до серцевого м’яза. Це лікування може включати медикаментозну терапію, ангіопластику або хірургічне втручання.
Лікарські препарати сприяють дилятації (розширення) коронарних артерій, збільшуючи, таким чином, доставку кисню (через кров) до навколишніх тканин серця. Ангіопластика – це процедура, при якій використовується катетер, який розчавлює бляшку в затромбованій артерії. Також в артерію після ангіопластики можна встановити маленький пристрій, який називається стент. Цей коронарний стент дає впевненість в тому, що артерії залишиться відкритий.
Коронарне шунтування (КШ) -це хірургічна процедура, спрямована на відновлення кровопостачання міокарда. Суть її буде викладена нижче.

Advertisements

Коментарі закрито

Create a website or blog at WordPress.com

Up ↑

%d блогерам подобається це: